Moje ptaki

Wszystkie osoby odwiedzające ekspozycję przyrodniczą w Smołdzinie, zapraszamy w sierpniu do obejrzenia wystawy fotografii autorstwa Pani Jolanty Kurjańczyk pod tytułem „Moje ptaki”.

O sobie mogę powiedzieć krótko - fotografuję głównie przyrodę a ptaki przede wszystkim. Robię to od niedawna, intensywnie - można powiedzieć, że od 5 lat. Fotografowanie ptaków sprawia mi ogromną przyjemność. Dlaczego właśnie ptaki ? - nie wiem.... Fotografuję głównie z tzw. podchodu, sporadycznie korzystam z czatowni.

Moim ulubionym terenem do ptasiej fotografii jest właśnie Słowiński PN .  Ok 70% zdjęć ptaków zrobiłam na terenie SPN , w tym piękną uszatkę błotną.

Od 4 lat należę do Słupskiego Klubu "Fotoaktywni" przy Słupskim Ośrodku Kultury. W styczniu br. miałam pierwszą wystawę swoich zdjęć, właśnie w SOK-u. Poza pasją fotografowania ptaków, mam jeszcze jedną - zbieram figurki ptaków, drewniane, ceramiczne, gipsowe, szklane, mam ich ok. 40, bardzo różnych ale najwięcej sów.


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..