Noc sów

tytul

Słowiński Park Narodowy ma przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w „Nocy Sów” w dniu 04.04.2014r. Rozpoczynamy w sali prelekcyjnej w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie. Zostaną przedstawione informacje z życia tych nocnych łowców. Będzie możliwość posłuchania ich głosów, obejrzenia wielu pięknych zdjęć a ponadto zadać nurtujące pytania z tematyki tej grupy ptaków. Po wprowadzeniu Państwa w życie sów, zapraszamy na spacer w celu poszukiwania tych tajemniczych ptaków w naszej najbliższej okolicy. Cała akcja jest prowadzona na terenie naszego kraju i zapraszamy do zapoznania się z ideą wydarzenia na stronie http://www.ptakipolskie.pl/noc-sow

 

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą ciepłego ubrania, wygodnego obuwia oraz latarki.


Chętnych do wzięcia udziału w imprezie prosimy o potwierdzenie udziału do 01 kwietnia 2014 r. elektronicznie na adres sekretariatu – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.   Liczba miejsc ograniczona.

 


 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..