„GreenGiloow.com”

Zachęcamy do zwiedzania Muzeum Przyrodniczego Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie. W lipcu w Sali Wystaw Czasowych prezentowana jest wystawa fotograficzna „GreenGiloow.com” autorstwa Pani Jolanty Szabłowskiej.

GREENGILOOW.COM Plenery z małej wioski na Roztoczu. … Green Giloow, to moja zaczarowana kraina ... Wąskie pola wijące się jak wstążki w różnych odcieniach zieleni. Spokój i ukojenie. Tutaj czas dla artysty biegnie powoli od wschodu do zachodu słońca, a przelewające się przez wzgórza minuty niosą z sobą zapachy, smaki, kolory, światło, szum zboża na wietrze, śpiew ptaków, chmury płynące po niebie i okazje… do zapolowania na fotograficzne kadry. Roztocze, to od wielu lat ulubione miejsce autorki na wyprawy z aparatem. Na 24 fotografiach roztoczańskie krajobrazy i klimaty, na które nie można pozostać obojętnym. Jolanta Szabłowska Artysta Fotografik, Członek Rzeczywisty Fotoklubu RP Współzałożycielka Fotoklubu Szczecin, członek Grupy Fotograficznej Piktorialni.art.pl. Inicjatorka, organizatorka i uczestnik plenerów fotograficznych na Roztoczu, w Pieninach, w Beskidach, w Górach Stołowych, w Zachodniopomorskim, w Toskanii. Kurator i opiekun wystaw w Galerii LIBRA w Szczecinie, mieszczącej się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego. W dorobku wystawy indywidualne m.in. „Oswajanie zaświatów”, „Chwila Koloru”, „W Krainie Elfów”, „Rejs” oraz kilkadziesiąt zbiorowych. Udział, akceptacje oraz wyróżnienia i nagrody w konkursach fotograficznych. 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..