Toskania

ToskaniaWszystkie osoby odwiedzające ekspozycję przyrodniczą w Muzeum Przyrodniczym Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie, zapraszamy w lipcu do obejrzenia autorskiej wystawy „Toskania” Pana Marka Grum.

Toskania – wspaniała włoska prowincja łącząca w sobie czar zabytków i zapierających w piersiach widoków. Uwodzi swymi widokami fotografów, malarzy, filmowców, muzyków i ludzi wrażliwych na piękno krajobrazu. Każdy znajdzie tu te unikalne “coś” co sprawia, że pobyt zapada w pamięć na wiele lat. Na wystawę składa się 30 fotografii krajobrazów Toskanii.

Marek Grum o sobie: jestem mieszkańcem Polic. Swoją przygodę z fotografią rozpoczynałem na przełomie lat 80 i 90-tych ubiegłego wieku. Przez te lata przeszedłem kolejne stopnie wtajemniczenia, zaczynając od ciemni fotograficznej, a na zaawansowanej obróbce komputerowej kończąc. Jestem laureatem wielu konkursów fotograficznych, autorem 4 wystaw indywidualnych i kilkunastu zbiorowych prezentowanych w całym kraju. Do roku 2007 członek Fotoklubu Zamek, od 2007 działa w Fotoklubie Szczecin, strona autorska: www.grumm.pl

Marek Grum

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..