Morskie pejzaże

 Wszystkie osoby odwiedzające ekspozycję przyrodniczą w Smołdzinie, zapraszamy

w sierpniu do obejrzenia wystawy autorstwa Pana Łukasza Kazimierczaka, przedstawiającej fotografie krajobrazu nadmorskiego.

Łukasz Kaźmierczak urodzony i zamieszkały w Łebie. Od dzieciństwa zaabsorbowany fotografią. A wszystko się zaczęło od rozkręcenia dziadkowej Smiety. Później już było z górki. Z aparatem stara się nigdy nie rozstawać. Potrafi fotografować jedno miejsce enty razy, gdyż zawsze istnieją inne okoliczności, pogoda, nastrój. Uparcie dąży do wykonania zdjęcia perfekcyjnego, które powaliło by jego samego na kolana. Od kilkunastu lat jest ochotniczym ratownikiem jednostki SAR-u w Łebie, dlatego też temat morza i wszystkiego z nim związanego jest mu bardzo bliski Fotografuje przede wszystkim przyrodę. Ostatnio zajął się portretami, fotografiami reklamowymi. W kwietniu 2011 założył działalność gospodarczą - firmę Lukkas Art Foto. Zajął się sprzedażą fotografii promocyjnych, jak również fotografii przyrody na płótnie bądź papierze. Współpracuje z Gazetą Kaszubską. Jego fotografie pojawiają się w reportażach związanych w większości z wydarzeniami w Łebie i okolicach.

Migruje z aparatem, lecz zawsze wraca z wspaniałymi fotografiami oraz doświadczeniem. Nadal. szkoli swoją technikę i nie zamierza przestać stawać się jeszcze lepszym.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..