Bezpieczne fale przygody

kliknij aby powiększyćDnia 16.06.2012 roku na terenie Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie przy tzw. „Czerwonej Szopie” odbyła się impreza pn. „Bezpieczne fale przygody”.

W imprezie wzięły udział dzieci i młodzież szkolna, która pod opieką nauczycieli oraz rodziców, aktywnie brała udział w zabawach przygotowanych przez organizatorów. Wydarzenie poświęcono edukacji młodocianych i opiekunów w zakresie bezpieczeństwa na wodach. Impreza przebiegała zgodnie z programem – odbyły się pokazy ratownictwa morskiego, konkursy edukacyjne organizowane przez Słowiński PN, policję i Słupskie WOPR. Dzięki uprzejmości sponsorów: Decathlon, Daja, AVIVA, Sportis oraz organizatorów, możliwe było nagrodzenie zwycięzców i zachęcenie gości do wspólnej zabawy edukacyjnej i sprawnościowej na plaży. Gminy: Smołdzino, Ustka, Główczyce, Wicko oraz Miasto Łeba - graniczące z terenem SPN, jako współorganizatorzy imprezy przygotowały stoiska promocyjne z poczęstunkiem. Uczestnicy imprezy, dzięki materiałom edukacyjno-informacyjnym oraz dyskusji z osobami prezentującymi okoliczne gminy, zapoznali się z walorami przyrodniczo-kulturowymi regionu Parku oraz atrakcjami turystycznymi gmin.


    


 


Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..