Słowińskie Skarby

 

W lipcu zapraszamy Wszystkich zwiedzających Słowiński Park Narodowy do Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, gdzie prezentowana jest wystawa fotografii Pana Dariusza Przybyły. Autor od urodzenia mieszka w Tychach. Jest emerytowanym górnikiem. Przez całe życie związany jest z pięknem i naturą Górnego Śląska. Należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody - Okręgu Śląskiego. Specyfika wykonywanej pracy zawodowej legła u podstaw tęsknoty i wrażliwości na świat przyrody, jego barw i unikatowości. Fotografia stała się środkiem wyrazu oraz pomostem, za pomocą którego Autor komunikuje się ze światem zewnętrznym. Poprzez fotografię Autor wyraża swoje emocje, zainteresowania, po prostu to "co w duszy gra".
W swojej wędrówce z aparatem fotograficznym Pan Dariusz Przybyła nie omija żadnego tematu przyrodniczego. Nieustannie towarzyszy mu zachwyt nad magią krajobrazu, jak i jego komponentów - roślin i zwierząt.
Podróżując po Polsce, zachwyca się jej urodą i bogactwem przyrodniczym. Przystankiem, który okazał się niesłabnącą inspiracją, jest Słowiński Park Narodowy.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..