Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym

Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym
Wielkimi krokami zbliża się 8. edycja ogólnopolskiej akcji Noc Sów organizowanej przez Ptaki Polskie. Słowiński Park Narodowy również przyłącza się do niej i zaprasza na „Noc Sów w SPN”, która w tym roku po raz pierwszy odbędzie się na terenie niedawno udostępnionego Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.

Tegoroczną Noc Sów rozpoczniemy o godzinie 18:00 od prezentacji na temat życia i biologii sów występujących na terenie naszego kraju, a następnie w trakcie krótkich warsztatów uczestnicy z bliska przyjrzą się sowim piórom i posłuchają głosów wydawanych przez te niezwykłe ptaki. Dla uczestników spotkania przewidziany jest również quiz z wiedzy o sowach i ich roli w kulturze.  Około godziny 20:00 planujemy wyjście w teren na poszukiwanie sów, które odzywają się w okolicach naszego Muzeum.
Zapraszamy uczestników w każdym wieku chętnych poszerzyć swoją wiedzę o tych tajemniczych ptakach! Dzieci i młodzież tylko pod opieką osób dorosłych.
Ze względu na planowaną część terenową, bardzo prosimy o zabranie ze sobą ciepłych ubrań, wygodnego obuwia oraz latarek. W przypadku, gdy aura nie dopisze, wyjście w teren nie odbędzie się.
Dodatkowo zarejestrowani uczestnicy będą mogli od godziny 16 zwiedzić nasze Muzeum pod opieką Przewodnika – edukatora SPN.
Z powodów organizacyjnych i ograniczenia miejsc do 20 osób wymagane jest zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniu do dnia 16.03.2020.
Zgłoszenia można przesyłać bezpośrednio na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub telefonicznie pod numerem: 58-500-8507 wewnętrzny 143
Dodatkowe informacje o „Nocy Sów” można znaleźć na stronie internetowej http://nocsow.pl/.

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..