Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże”

Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże” Słowiński Park Narodowy zaprasza dzieci i młodzież wypoczywającą na koloniach i obozach do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Wakacje z Every Can Counts” (Każda puszka cenna). Akcja organizowana przez Fundację na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych „RECAL”. W SPN realizowana jest jako wakacyjna kampania edukacji recyklingowej „Czyste Plaże” . Warsztaty odbędą się w miesiącach lipiec – sierpień na terenie Obwodów Ochronnych: Rąbka i Smołdziński Las w Słowińskim Parku Narodowym.

 

Program obejmuje:

OO Rąbka k. Łeby:

Zajęcia kameralne - prezentacja multimedialna na temat recyklingu (około 30 min) w sali edukacyjnej przy filii muzeum w Rąbce oraz zajęcia terenowe – sprzątanie 2-3 km plaży.

Warunkiem udziału w programie jest dostarczenie do siedziby Parku wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa w Kampanii „Czyste plaże” oraz wykupienie biletu wstępu do fili muzeum w Rąbce w wysokości 0,50 zł/osoba.

Na podstawie formularza dyrektor Parku wyda pisemne zezwolenie, zgodnie z którym nie będzie pobierana opłata za wstęp do Parku od uczestników warsztatów (uczniów), odpłatność za osoby dorosłe/opiekunów wyniesie 3zł/osoba.

Szczegółowych informacji na temat realizacji warsztatów w OO Rąbka i wolnych terminów udziela pracownik Działu Edukacji – Katarzyna Sitkowska, tel. 505 028 857

 

OO Smołdzino / plaża Czołpino

Zajęcia kameralne - prezentacja multimedialna na temat recyklingu (około 30 min) w sali edukacyjnej muzeum w Smołdzinie oraz zajęcia terenowe – sprzątanie 2-3 km plaży w Czołpinie. Warunkiem udziału w programie jest dostarczenie do siedziby Parku wypełnionego formularza zgłoszenia uczestnictwa w Kampanii „Czyste plaże”oraz wykupienie biletu wstępu do muzeum w Smołdzinie w wysokości 0,50 zł/osoba.

Na podstawie formularza dyrektor Parku wyda pisemne zezwolenie, zgodnie z którym nie będzie pobierana opłata za wstęp do Parku od uczestników warsztatów (uczniów), odpłatność za osoby dorosłe/opiekunów wyniesie 3zł/osoba.

Szczegółowych informacji na temat realizacji warsztatów w OO Smołdzino i na plaży w Czołpinie oraz wolnych terminów udzielają pracownicy Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie tel. 505 028 967


Do pobrania: formularz

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..