Warsztaty edukacyjne dla osób dorosłych

Warsztaty edukacyjne dla osób dorosłychW roku jubileuszu 50-lecia Słowińskiego Parku Narodowego nie może zabraknąć naszych cyklicznych już warsztatów edukacyjnych dla mieszkańców okolic SPN i innych osób dorosłych, dla których Słowiński Park Narodowy jest szczególnie bliski. Już wkrótce w ramach wiosennej sesji tradycyjnie zaprosimy chętnych do Smołdzina na Noc Sów (31 marca). W programie oprócz nasłuchu i obserwacji tych pięknych ptaków dowiemy się czegoś więcej o ich biologii prowadząc obserwacje przy pomocy lup i binokularu. Kolejne spotkania odbędą się 29 kwietnia na ścieżce „Gardnieńskie Lęgi” i 13 maja na ścieżce „Klucki Las”. Obydwie ścieżki w ostatnim czasie zostały wyposażone w nową infrastrukturę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na dostępnym formularzu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.Formularz zgłoszenia (word)

Formularz zgłoszenia (pdf)

Szczegółowe informacje o ofercie

Program warsztatów

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..