Między morzem a lądem

Serdecznie zapraszamy na wystawę poplenerową pt. „Między morzem a lądem”. Wystawa jest efektem pleneru i warsztatów fotograficznych, które odbywały się w Słowińskim Parku Narodowym w dniach 25-28 czerwca br. Autorami zdjęć są laureaci tegorocznego konkursu fotograficznego Roztocze w obiektywie pt. "Bioróżnorodność RPN i Roztocza". Wystawa przedstawia ekosystemy SPN - wydmy, plaże, torfowiska oraz lasy. Na zdjęciach możemy również zobaczyć autorów fotografii "w akcji".

Wystawa eksponowana będzie w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie do końca 2016 roku.

Więcej informacji nt. wystawy dostępnych jest pod adresem http://roztoczanskipn.pl/pl/45-aktualnosci/350-laureaci-konkursu-fotograficznego-bioroznorodnosc-rpn-i-roztocza

Jednocześnie przypominamy, że Muzeum Przyrodnicze SPN w Smołdzinie od 1 października do 30 kwietnia jest udostępnione do zwiedzania od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świąt oraz innych dni wolnych wprowadzonych wewnętrznymi regulacjami Dyrektora SPN, w godz. 9.00 – 14.00.

Serdecznie zapraszamy!

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..