Zaproszenie na Dzień Dziecka

tytul1 czerwca 2016 r. w Dniu Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w programie edukacyjnym pn. Ostoja Słowińska – przyrodniczą perłą Europy. Wydarzenie związane jest także z obchodami Europejskiego Dnia Parków Narodowych.

Każda grupa, która skorzysta z zaproszenia i weźmie udział w Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie lub w jego Filii w Rąbce k. Łeby w niecodziennej lekcji różnorodności biologicznej, otrzyma zezwolenie na realizację własnego programu edukacyjnego na terenie Parku. Dokument ten upoważni młodzież i dzieci w dniu 1 czerwca 2016 r. do wejścia na teren SPN bez uiszczania opłat oraz nabycia biletu o wartości 0,50 zł od osoby do obiektów edukacyjnych SPN (muzeum, latarnia w Czołpinie, wieża na Rowokole).

 

Na uczestników zabawy czekamy w Muzeum w Smołdzinie oraz w Rąbce w godzinach 10.00 - 13.00.

 

Od osób dorosłych – opiekunów grup edukacyjnych zgodnie z zarządzeniem dyrektora za wstęp do Parku pobierana jest opłata 3 zł, a do obiektów edukacyjnych 0,50 zł od osoby.

 

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..