Aktualności

VI Rodzinny Piknik Ekologiczny02.08.2018

V Rodzinny Piknik Ekologiczny

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Rodzinnym Pikniku Ekologicznym pn. „Słowińskie ścieżki”. W programie przyrodnicze konkursy, gry i zabawy, gra terenowa, a także pokaz sprzętu i wyposażenia Służby Parku.


Więcej
IV Festyn Smołdziński01.08.2018

IV Festyn Smołdziński

W dniu 28.07.2018r. Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie zorganizował IV Festyn Smołdziński pt. „Piracki Dzień Smołdzina”. Jak co roku nie zabrakło podczas festynu stoiska Słowińskiego Parku Narodowego. Na naszym stoisku z kolorowankami, grami dla najmłodszych, przygotowano również konkursu wiedzy o Parku dla starszych dzieci, które zostały nagrodzone upominkami.


Więcej
Piknik Rodzinny organizowany przez Sołectwo Smołdziński Las24.07.2018

Piknik Rodzinny organizowany przez Sołectwo Smołdziński Las

Dnia 22.07.2018 r. Słowiński Park Narodowy uczestniczył w Pikniku Rodzinnym z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości, organizowanym przez Sołectwo Smołdziński Las. Na stoisku Parku pracownicy przygotowali dla najmłodszych uczestników konkursy edukacyjne ...


Więcej
Wystawa pokonkursowa prac plastycznych26.06.2018

Wystawa pokonkursowa prac plastycznych

Słowiński Park Narodowy zaprasza na wystawę prac uczestników, przygotowanych w ramach dwóch konkursów: „100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” organizowanego przez Związek Leśników Polskich Parków Narodowych oraz na obejrzenie prac plastycznych z XXIII konkursu plastyczno – literackiego pt. „Dzień Ziemi w SPN”.


Więcej
Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże” 25.06.2018

Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże”

Słowiński Park Narodowy zaprasza dzieci i młodzież wypoczywającą na koloniach i obozach do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Wakacje z Every Can Counts” (Każda puszka cenna). Akcja organizowana przez Fundację na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych „RECAL”. W SPN realizowana jest jako wakacyjna kampania edukacji recyklingowej „Czyste Plaże”.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..