Aktualności

covid
Ogłoszenie wyników konkursu plastycznego dla przedszkoli 13.07.2021

Praca plastyczna przedstawiajaca mewę srebrzystą. Na błękitnym tle znajduje się kontur ptaka wycięty z papieru i oklejony białą bibułą. Całość dopełniają trzy okrągłe obłoczki z plasteliny.

Na tegoroczny II konkurs plastyczny dla przedszkolaków w ramach cyklu „Prezentacja roślin i zwierząt Muzeum SPN w Czołpinie nadesłano 46 prac plastycznych wykonanych w dwóch kategoriach wiekowych.


Więcej
Zaproszenie na nieodpłatne warsztaty edukacyjne dla osób dorosłych o tematyce przyrodniczej w dniu 21.07.2021 r. w formie online09.07.2021

Słowiński Park Narodowy serdecznie zaprasza osoby dorosłe zamieszkujące obszar gmin, w obrębie których położone są obszary  Natura 2000: Ostoja Słowińska i Pobrzeże Słowińskie, na nieodpłatne warsztaty edukacyjne pt.: „Ochrona wybranych siedlisk i gatunków priorytetowych Ostoi Słowińskiej i Pobrzeża Słowińskiego”. Warsztaty zostaną przeprowadzone w formie online poprzez aplikację zoom dnia 21.07.2021 r. w godzinach 16:00-19:00.


Więcej
Konkurs "Imiona dla Bielików" 24.05.2021

Dwa bieliki w wolierze, jeden siedzi na trawie tyłem odwrócony, drugi siedzi obok na drewnianym słupku leżącym na trawie

W wolierze Słowińskiego Parku Narodowego znajdują się 2 bieliki, które do tej pory nie otrzymały oficjalnych imion. Stąd prośba w formie konkursu o ich nadanie. Zgodnie z poglądem, że imię determinuje sposób zachowania, cechy, charakter, postrzeganie przez otoczenie itp. chcielibyśmy, aby imiona naszych bielików były wyjątkowe.


Więcej
Zaproszenie na wydarzenie edukacyjne w dniu 1 czerwca 2021r20.05.2021

Grupka dzieci uczestnicząca w grach i zabawach na na posesji Muzeum SPN w Czpłpinie. W tle widoczny budynek kasy muzeum. Pękna słoneczna pogoda

W dniu 1 czerwca z okazji Europejskiego Dnia Parków Narodowych oraz Międzynarodowego Dnia Dziecka Słowiński Park Narodowy organizuje wydarzenie pod nazwą „Ostoja Słowińska - przyrodniczą perłą Europy”. Na uczestników zajęć organizowanych w ramach oferty  edukacyjnej Muzeum SPN w Czołpinie czekają gry plenerowe, zabawy i niespodzianki.


Więcej
Dzień Ziemi w SPN – 26. edycja konkursu literacko-plastycznego19.03.2021

Praca Alicji Bloch wyróżniona w konkursie Dzień Ziemi w SPN w 2020r.Praca wykonana farbami plakatowymi, przedstawia fantastyczne zwierzę z pyskiem wilka, uszami zająca i grzywą lwa.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania do udziału w 26. edycji konkursu plastyczno-literackiego.
Jak zwykle odbywa się on w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z nich przygotowaliśmy osobne tematy i regulaminy.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..