Aktualności

Konkurs - inwentaryzacja bociana białego08.10.2019

tn

Już po raz piąty Słowiński Park Narodowy zorganizował konkurs w ramach obchodów Święta Bociana Białego, przypadającego na dzień 31 maja. W Konkursie biorą udział placówki oświatowe, które, z racji swojego położenia w otulinie parku, są objęte programem edukacji ekologicznej.


Więcej
Konkurs o Morzu Bałtyckim08.10.2019

Konkurs o Morzu Bałtyckim

W dniu 10 maja 2019 roku w budynku dawnego Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie został przeprowadzony II etap Konkursu organizowanego przez Słowiński Park Narodowy w ramach obchodów Dnia Ochrony Morza Bałtyckiego. Etap pierwszy miał miejsce na terenie szkół podstawowych i gimnazjów, podczas którego nauczyciele na podstawie testów przygotowanych przez SPN wyłonili zwycięzców w swojej szkole.


Więcej
Rośliny i zwierzęta chronione, które żyją w Słowińskim Parku Narodowym04.10.2019

Słowiński Park Narodowy wraz z Centrum Informacji Turystycznej w Łebie organizuje konkurs plastyczny „ROŚLINY I ZWIERZĘTA CHRONIONE, KTÓRE ŻYJĄ W SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM”. Konkurs dedykowany jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych z przedszkoli i szkół  leżących w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Dla laureatów przewidziano nagrody.


Więcej
Udostępnienie Muzeum SPN w Czołpinie w okresie październik – grudzień 2019r.27.09.2019

Udostępnienie Muzeum SPN w Czołpinie w okresie październik – grudzień 2019r.

W związku z zakończeniem tegorocznego sezonu letniego począwszy od dnia 1 października 2019r. do dnia 31 marca 2020r. Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie zgodnie                       z zarządzeniem dyrektora Parku nr 22/2019 będzie udostępnione dla zwiedzających w godzinach 10:00 – 14:00.


Więcej
I edycja konkursu ekologicznego organizowanego przez serwis Clicktrans.pl pt. “Nie zostawiaj w lesie!”19.09.2019

W związku z prośbą serwisu transportowego CLIKTRANS Słowiński Park Narodowy  informuje o I edycji konkursu  ekologicznego pt. "Nie zostawiaj w lesie !" skierowanego dla odwiedzających parki narodowe i krajobrazowe w Polsce. Celem konkursu jest promocja działań ekologicznych i dbałości o środowisko wśród Polek i Polaków.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..