Aktualności

życzenia świąteczne 2020


Tymczasowy zakaz wstępu do lasów i Parków Narodowych03.04.2020

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii oraz dyspozycją Premiera RP, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.


Więcej
Apel Dyrektora SPN o nieplanowanie wypoczynku na terenie Parku 27.03.2020

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii, obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz odpowiadając na apel Premiera RP i Ministra Zdrowia, by na czas zagrożenia pozostać w domu, nie przemieszczać się i nie wychodzić bez potrzeby, w trosce o zdrowie wszystkich obywateli.


Więcej
Ograniczenia - sytuacja epidemiologiczna16.03.2020

związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od poniedziałku 16 marca br. wstęp do Dyrekcji Słowińskiego Parku Narodowego oraz do siedzib obwodów ochronnych zostanie ograniczony dla interesantów do odwołania.


Więcej
KASA nieczynna - sytuacja epidemiologiczna16.03.2020

W  związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020 r., kasa Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie jest nieczynna do odwołania. Wszelkie płatności można dokonać przelewem na rachunek bankowy  a w przypadku opłaty za wędkowanie za pośrednictwem serwisu internetowego www.slowinskipn.eparki.pl

Czasowe zamknięcie Muzeum i zawieszenie zajęć12.03.2020

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 Słowiński Park Narodowy informuje, że czasowo zamyka Muzeum SPN w Czołpinie i jego filie w Rowach i Rąbce oraz zawiesza organizację wszelkich zajęć, wydarzeń i warsztatów edukacyjnych.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..