Aktualności

IX Rodzinny Piknik Ekologiczny04.08.2022

Plakat tytułowy do artykułu

W sobotę 6 sierpnia 2022r. w godz. 10:00 – 14:00 przy Muzeum SPN w Czołpinie odbędzie się IX Rodzinny Piknik Ekologiczny, którego organizatorem jest Słowiński Park Narodowy, a współorganizatorami – Gośćmi: Pan dr Tomasz Kijewski z Instytutu Oceanologii PAN z Sopotu oraz przedstawiciele WWF Polska.


Więcej
Informacja opłatach za wstęp do Słowińskiego Parku Narodowego.20.07.2022

Od 4 maja  2022 roku prowadzona jest sprzedaż biletów:
•   Online na stornie internetowej www.biletpark.pl
•   Stacjonarnie w punktach kasowych i mobilnie na szlakach SPN.


Więcej
Konkurs „Rodzinne Fotostory w Świętokrzyskim Parku Narodowym”27.06.2022

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie „Rodzinne Fotostory w Świętokrzyskim Parku Narodowym”. To Konkurs dla osób fotografujących i filmujących przyrodę Świętokrzyskiego Parku Narodowego.


Więcej
Nura w Naturę - wakacyjna oferta edukacyjna dla rodziców z dziećmi24.06.2022

Fragment kolorowej kwietnej łąki pełnej białych margeretek i purpurowych naparstnic, w tyle kadru dwa hotele dla owadów.

W ofercie edukacyjnej Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie pojawią się nowe zajęcia pod wspólnym hasłem „NURA W NATURĘ". Na okres wakacji, specjalnie dla rodzin i turystów indywidualnie odwiedzających nasz Park, przygotowaliśmy warsztaty, dzięki którym zarówno dorośli, jak i dzieci znajdą inspiracje do wspólnego poznawania przyrody Słowińskiego Parku Narodowego.


Więcej
Wyniki konkursu Dzień Ziemi 202213.05.2022

Barwna praca plastyczna wykonana kredkami przedstawiająca uśmiechniętą kulę ziemską. Obok życzenia: Kochana Ziemio, życzę Ci aby ludzie o Ciebie dbali. Segregowali śmieci, oszczędzali wodę, budowali wiatraki, elektrownie wodne, nie śmiecili, jeździli rowerami i elektrycznymi pojazdami. Podpisane: Twój Błażej

W tegorocznym XXVII Konkursie plastyczno-literackim „Dzień Ziemi w SPN” wzięło udział 99 prac uczniów ze szkół


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..