Aktualności

Wystawa pokonkursowa prac plastycznych26.06.2018

Wystawa pokonkursowa prac plastycznych

Słowiński Park Narodowy zaprasza na wystawę prac uczestników, przygotowanych w ramach dwóch konkursów: „100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę” organizowanego przez Związek Leśników Polskich Parków Narodowych oraz na obejrzenie prac plastycznych z XXIII konkursu plastyczno – literackiego pt. „Dzień Ziemi w SPN”.


Więcej
Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże” 25.06.2018

Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże”

Słowiński Park Narodowy zaprasza dzieci i młodzież wypoczywającą na koloniach i obozach do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Wakacje z Every Can Counts” (Każda puszka cenna). Akcja organizowana przez Fundację na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych „RECAL”. W SPN realizowana jest jako wakacyjna kampania edukacji recyklingowej „Czyste Plaże”.


Więcej
Nie zabierajmy młodych zwierząt25.06.2018

Nie zabierajmy młodych zwierząt

Czerwiec jest tym miesiącem, gdy na świat przychodzą młode sarenki, koźlęta. Nie są one zdolne do samodzielnego życia i dlatego przez dłuższy czas są pod opieką matki, która niejednokrotnie zostawia je w zacisznym miejscu by się pożywić lub odwrócić uwagę od niebezpieczeństwa np. drapieżnika.


Więcej
XIII Turniej Ekologiczny25.06.2018

XIII Turniej Ekologiczny

Dnia 8 czerwca 2018 r. na terenie byłej jednostki wojskowej w Czołpinie odbył się XIII Turniej Ekologiczny o puchar Dyrektora Słowińskiego Parku Narodowego. W zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z otuliny Parku.


Więcej
Wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu na wodzie24.06.2018

Wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu na wodzie

Dnia 15.06.2018 r. na terenie Słowińskiego Parku Narodowego w Obwodzie Ochronnym Rowy odbyło się wydarzenie poświęcone bezpieczeństwu na wodzie. Celem spotkania było propagowanie właściwego zachowania na akwenach i w ich pobliżu, w tym zasady bezpiecznej kąpieli oraz ochrony przed nadmiarem słońca na osłoniętych obszarach, m.in. na plaży.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..