Aktualności

covid
Życzenia świąteczne29.03.2021

Życzenia Wielkanocne 2021


Więcej
Dzień Ziemi w SPN – 26. edycja konkursu literacko-plastycznego19.03.2021

Praca Alicji Bloch wyróżniona w konkursie Dzień Ziemi w SPN w 2020r.Praca wykonana farbami plakatowymi, przedstawia fantastyczne zwierzę z pyskiem wilka, uszami zająca i grzywą lwa.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania do udziału w 26. edycji konkursu plastyczno-literackiego.
Jak zwykle odbywa się on w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z nich przygotowaliśmy osobne tematy i regulaminy.


Więcej
Konkurs MKiŚ03.03.2021

1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, bohaterów, którzy w powojennej Polsce stanowili podziemie niepodległościowe i antykomunistyczne.

Przypominamy ich sylwetki, prezentując prace nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska pt. „Żołnierze Wyklęci – nierówna walka o niepodległość Polski".


Więcej
Nowe podejście na latarnię morską w Czołpinie26.02.2021

Okrągła, ceglana wieża latarni morskiej w Czołpinie zwieńczona galerią widokową i laterną

Z przyjemnością informujemy, że w najbliższym czasie powstanie nowe, estetyczne i funkcjonalne podejście do latarni morskiej w Czołpinie.
W ramach inwestycji wykonane zostaną schody o długości około 350 m i konstrukcji stalowej, posadowione bezpośrednio na betonowych fundamentach.


Więcej
Obchody Światowego Dnia Mokradeł w Słowińskim Parku Narodowym01.02.2021

W tym roku Światowy Dzień Mokradeł obchodzony jest pod hasłem „Mokradła i woda" – i jest to rok szczególny, świętujemy bowiem 50. rocznicę podpisania Konwencji o obszarach wodno-błotnych. Poprzez obchody Dnia Mokradeł chcemy podkreślić znaczenie tych szczególnych obszarów w wymiarze globalnym.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..