Aktualności

Uniwersytet Trzeciego Wieku na zajęciach w Parku08.10.2018

Uniwersytet Trzeciego Wieku na zajęciach w Parku

Już stało się tradycją, że w nowy rok akademicki Gminny Uniwersytet Trzeciego Wieku z Redzikowa wchodzi zajęciami przyrodniczymi w Słowińskim Parku Narodowym. Pogoda jak na zamówienie, więc gdzie odbyć zajęcia jak nie w terenie. Tym razem naszym celem była ścieżka „Światło Latarni” wraz ze zdobyciem wzniesienia z latarnią Czołpino.


Więcej
Zmiana godzin udostępniania obiektów SPN05.10.2018

Zmiana godzin udostępniania obiektów SPN

Informujemy, że w terminie 01.10-30.04.2018 r. obiekty SPN mają zmienione godziny udostępniania. Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie - czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00 za wyjątkiem świąt oraz innych dni wolnych wprowadzonych wewnętrznymi regulacjami dyrektora Parku.


Więcej
Światowy Dzień Turystyki w Gdańsku05.10.2018

Światowy Dzień Turystyki w Gdańsku

W dniu 04.10.2018 w ramach obchodów regionalnych Światowego Dnia Turystki (ŚDT) obchodziliśmy również 15-lecie Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT) w Gdańsku. Uroczystości rozpoczęto debatą o Niepodległej z punktu widzenia Pomorza i Pomorzan z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Hasło przewodnie Światowego Dnia Turystyki to :"Turystyka i cyfrowa transformacja"...


Więcej
Żywy album przyrody04.10.2018

Żywy album przyrody

Kraina wody, wiatru i piasku zaprasza na wystawę fotograficzną zatytułowaną „Żywy album przyrody", przygotowaną przez miłośników natury, zrzeszonych w Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jest to obecnie najstarsza organizacja tego typu w Polsce, skupiająca ponad 500 amatorów i profesjonalistów fotografii.


Więcej
XV Sympozjum Odonatologiczne w Słowińskim Parku Narodowym01.10.2018

XV Sympozjum Odonatologiczne w Słowińskim Parku Narodowym

XV Sympozjum Odonatologiczne Polskiego Towarzystwa Entomologicznego odbyło się w dniach 23-26 sierpnia 2018 r. w Słowińskim Parku Narodowym w 20. rocznicę istnienia Sekcji Odonatologicznej. Podczas Sympozjum miały miejsce „Słowińskie spotkania z ważkami” ...


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..