Aktualności

covid
Dycha po piachu03.09.2020

tn

W tym roku wyjątkowo, bo w ostatnią sobotę sierpnia, ale niezmiennie ku uciesze fanów Słowińskiego Parku Narodowego i biegów terenowych, odbyła się VII edycja „Dychy po piachu”. Impreza o charakterze rekreacyjno - edukacyjnym przyciągnęła pomimo porannej, lekko niesprzyjającej aury pogodowej - 76 uczestników.


Więcej
Komunikat dla osób zwiedzających SPN w dniu 04.09.2020r01.09.2020

Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie informuje, że w dniu 04.09.2020r. (piątek) ekspozycja z przyczyn technicznych nie będzie udostępniona do zwiedzania. Przepraszamy za utrudnienia. Zapraszamy ponownie już w sobotę.  

Dzień wolny od pracy13.08.2020

Informujemy że dnia 14.08.2020r. Dyrekcja i biura Słowińskiego Parku Narodowego są nieczynne    (za święto przypadające 15.08.2020r.). Jednocześnie informujemy, iż wszystkie szlaki oraz obiekty ( muzeum, latarnia, wieża Rowokół) są czynne dla zwiedzających.

Odszedł Prof. dr hab. inż. Ryszard Bartel17.07.2020

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy o tym, że odszedł Prof. dr hab. Ryszard Bartel - wieloletni Członek Rady Naukowej Słowińskiego Parku Narodowego. Profesor był specjalistą w dziedzinie ichtiologii i rybactwa śródlądowego. Jego droga zawodowa z Wydziału Rybackiego Wyższej Szkoły Rolniczej w Olsztynie poprzez Uniwersytet Gdański do Instytutu Rybactwa Śródlądowego w Gdańsku to pasmo licznych prac naukowych, książek, artykułów.


Więcej
Nadanie SPN odznaki ,,Zasłużony dla PZW03.07.2020

Nadanie SPN odznaki  ,,Zasłużony dla PZW

W dniu 1 lipca 2020 r. Prezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego Pan Teodor Rudnik w uznaniu zasług wniesionych w rozwój i upowszechnianie wędkarstwa przez Słowiński Park Narodowy przekazał na ręce Dyrektora Pana Marka Sobockiego  odznakę ,,Zasłużony dla Polskiego Związku Wędkarskiego’’ oraz okolicznościowy Akt Nadania w/w odznaki.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..