Aktualności

Ostoja Słowińska przyrodniczą perłą Europy21.05.2018

Ostoja Słowińska przyrodniczą perłą Europy

Rocznica utworzenia najstarszego parku narodowego w Europie (w Szwecji) została przyjęta jako data obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych. Z tej okazji pod koniec maja organizowane są w parkach narodowych różne uroczystości, akcje plenerowe i festyny.


Więcej
Nowe godziny otwarcia Muzeum SPN w Smołdzinie30.04.2018

tnmuzeum

Od 28 kwietnia Muzeum SPN w Smołdzinie będzie dłużej otwarte dla zwiedzających. Ekspozycja czynna jest codziennie w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy również 1 i 3 maja.


Więcej
Słowiński Park Narodowy – kraina wody, wiatru i piasku oczami dziecka – latarnia morska w Czołpinie11.04.2018

tn

Słowiński Park Narodowy zaprasza na wystawę prac plastycznych uczestników konkursu „Słowiński Park Narodowy – kraina wody, wiatru i piasku oczami dziecka – latarnia morska w Czołpinie” organizowanego w ramach obchodów Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego.


Więcej
Konkurs przyrodniczy11.04.2018

Konkurs przyrodniczy

W dniu 9 kwietnia 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wicku odbyła się VI edycja konkursu pn. „Ochrona przyrody w SPN i Nadleśnictwie Lębork”. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 37 uczniów w dwóch grupach wiekowych.


Więcej
Spotkania z historią w Smołdzinie28.03.2018

Spotkania z historią w Smołdzinie

27 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Smołdzinie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Wszystko za sprawą książki „Gmina Smołdzino Spotkania z historią”. Tego właśnie dnia miała miejsce promocja tej książki, która ukazała się za sprawą SRTW „Słowiniec”, a którą napisał Pan Tomasz Urbaniak.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..