Aktualności

covid
Wyniki XXV konkursu „Dzień Ziemi w SPN” 29.05.2020

Wyniki XXV konkursu „Dzień Ziemi w SPN” Niezmiernie miło nam ogłosić wyniki XXV Konkursu literacko - plastycznego „Dzień Ziemi w SPN. W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie, również i nasz jubileuszowy Konkurs miał inny niż dotychczas charakter. Przede wszystkim był konkursem otwartym, a więc dla wszystkich chętnych, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Za pośrednictwem poczty e-mail, na specjalnie utworzone konto, napłynęło kilkadziesiąt prac.


Więcej
Poruszając się po terenie Słowińskiego Parku Narodowego pamiętaj o poniższych zaleceniach.20.04.2020

Ze względu na nadal panujący w kraju stan epidemii i związanym z tym zagrożeniem rozprzestrzeniania się COVID-19, zwracamy uwagę odwiedzającym Park w celach turystycznych i rekreacyjnych na konieczność przestrzegania przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


Więcej
Bieżące działania w naborze LIFE20.04.2020

Słowiński Park Narodowy przekazuje komunikat prasowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dotyczący bieżących działań w naborze LIFE.


Więcej
Ograniczenia - sytuacja epidemiologiczna16.03.2020

związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od poniedziałku 16 marca br. wstęp do Dyrekcji Słowińskiego Parku Narodowego oraz do siedzib obwodów ochronnych zostanie ograniczony dla interesantów do odwołania.


Więcej
KASA nieczynna - sytuacja epidemiologiczna16.03.2020

W  związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020 r., kasa Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie jest nieczynna do odwołania. Wszelkie płatności można dokonać przelewem na rachunek bankowy  a w przypadku opłaty za wędkowanie za pośrednictwem serwisu internetowego www.slowinskipn.eparki.pl

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..