Aktualności

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu"05.10.2022

Plakat na którym znajduje się informacja o konferencji NARBAC 2022, jej termin 26-27 września oraz loga wspsółorganizatorsw

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu”, organizowana przez Akademię Pomorską w Słupsku i współorganizowana przez Czernichowski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny oraz Słowiński Park Narodowy, odbyła się w dniach 26-27 września 2022 roku jako spotkanie on-line hostowane w Słupsku.


Więcej
Konkurs na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery04.10.2022

Plakat dotyczący konkursu na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery, z logotypami i tekstem informującym dla kogo przeznaczony jest konkurs; w tle smugi kolorowych farb.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie na opracowanie/stworzenie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery. Konkurs skierowany jest do studentów uczelni plastycznych i uczniów szkół plastycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej


Więcej
Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona Ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”21.09.2022

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona Ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”; plakat dotyczący Międzynarodowej Konferencji Naukowej z tytułem Konferencji, składem komitetu naukowego i organizacyjnego, z logotypami na tle zdjęcia łodzi rybackiej płynącej przez jezioro o wschodzie słońca

W dniach 22-24 września br. odbędzie się w Łebie organizowana przez Słowiński Park Narodowy Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”.
Patronat honorowy nad Wydarzeniem objęła Minister Klimatu i Środowiska Pani Anna Moskwa, patronat medialny - Telewizja Polska S.A. w Gdańsku, Radio Gdańsk i Głos Pomorza.


Więcej
Zaproszenie do udziału w konkursie poetyckim01.09.2022

Szczyt gałązki drzewa z dwoma sercowatymi liśćmi. Na ziolonoburym tle tytuł konkursu "Serce drzewa" oraz napis informujący o terminie nadsyłania prac, możliwości wygrania cennych nagród oraz regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej Roztoczańskiego Parku Narodowego.

W imieniu Dyrekcji Roztoczańskiego Parku Narodowego serdecznie zapraszamy do udziału w IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Przyroda jaką znam” pt. „Serce drzewa”.


Więcej
Rok 2022 Rokiem Botaniki23.08.2022

Na rozmazanym, zielonym tle widoczne dwa różowe kwiaty z płatkami wywiniętymi ku górze i pręcikami oprószonmi rdzawym pyłkiem. Na kwiatach siedzą dwa motyle.

Niemal codziennie przypada jakaś okazja do świętowania. Niektóre wydarzenia trwają tydzień, rok lub nawet wielolecia. Uchwałą Senatu RP z dnia 26 listopada 2021 r. cały 2022 rok został ustanowiony Rokiem Botaniki. Słowiński Park Narodowy włączył się w działania na rzecz popularyzacji wiedzy o florze.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..