Aktualności

VII Rodzinny Piknik Ekologiczny i IV Festyn LIFENatura06.08.2019

tn

Stało się już tradycją, że co roku w pierwszą sobotę sierpnia odbywa się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego wydarzenie edukacyjne. Tym razem miały miejsce aż dwa Wydarzenia w jednym, czyli VII Rodzinny Piknik Ekologiczny i IV Festyn Przyrodniczy LIFENatura. Dodatkową atrakcją były obchody Wielkiego Dnia Pszczół.


Więcej
Rarytas entomologiczny02.08.2019

tn

W ostatnim czasie udało nam się stwierdzić bardzo rzadkiego motyla z rodziny miernikowcowatych Geometridae - przylepka porościaka /Cleorodes lichenaria/, który ma status krytycznie zagrożonego w skali Polski (CR). W wielu miejscach na mapie naszego kraju uważany jest jako gatunek już wymarły


Więcej
VII Rodzinny Piknik Ekologiczny i V Festyn Przyrodniczy LIFENaturaSlowinskaPL30.07.2019

Serdecznie zapraszamy w dniu 3 sierpnia br. (sobota) do udziału w dwóch Wydarzeniach organizowanych przez Słowiński Park Narodowy:
- VII Rodzinny Piknik Ekologiczny pn. „Słowińskie ścieżki”
- IV Festyn Przyrodniczy LIFENaturaSlowinskaPL.


Więcej
Zaproszenie do udziału w Kampanii „Czyste Plaże”10.07.2019

Słowiński Park Narodowy zaprasza dzieci i młodzież wypoczywającą na koloniach i obozach do uczestnictwa w nieodpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Wakacje z Każda Puszka Cenna”. Akcja organizowana przez Fundację na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych „RECAL”.


Więcej
Muzeum SPN w Czołpinie21.06.2019

Muzeum SPN w Czołpinie

Zapraszamy do Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie, codziennie w godz. 9.00-17.00.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..