Aktualności

Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym18.11.2022

Praca plastyczna przedstawiajaca wiele meduz unoszacych się w morzu, pośród nich pływa człowiek. U góry obrazka widoczne dwie łódki.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z gmin będących w otulinie SPN (gminy: Ustka, Smołdzino, Główczyce, Wicko, Łeba, Nowa Wieś Lęborska) do udziału w III konkursie plastycznym w ramach „Prezentacja roślin i zwierząt Muzeum SPN w Czołpinie”. Również w tym roku będziemy przedstawiać wybrane gatunki roślin lub zwierząt, które można obejrzeć i poznać zwiedzając ekspozycję Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.


Więcej
nformacja o zamknięciu szlaków turystycznych ze względu na remont dróg przeciwpożarowych18.10.2022

remont drsg przeciwpo?arowych

Od dnia 10.10.2022r. do dnia 23.12.2022r. trwają roboty budowlane, polegające na przebudowie dróg pożarowych nr 3, 3A i 4 w O.O. Smołdzino. W związku z tym część szlaków turystycznych została wyłączona z użytkowania.


Więcej
VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu"05.10.2022

Plakat na którym znajduje się informacja o konferencji NARBAC 2022, jej termin 26-27 września oraz loga wspsółorganizatorsw

VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu”, organizowana przez Akademię Pomorską w Słupsku i współorganizowana przez Czernichowski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny oraz Słowiński Park Narodowy, odbyła się w dniach 26-27 września 2022 roku jako spotkanie on-line hostowane w Słupsku.


Więcej
Konkurs na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery04.10.2022

Plakat dotyczący konkursu na opracowanie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery, z logotypami i tekstem informującym dla kogo przeznaczony jest konkurs; w tle smugi kolorowych farb.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie na opracowanie/stworzenie logotypu Słowińskiego Rezerwatu Biosfery. Konkurs skierowany jest do studentów uczelni plastycznych i uczniów szkół plastycznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej


Więcej
Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona Ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”21.09.2022

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona Ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”; plakat dotyczący Międzynarodowej Konferencji Naukowej z tytułem Konferencji, składem komitetu naukowego i organizacyjnego, z logotypami na tle zdjęcia łodzi rybackiej płynącej przez jezioro o wschodzie słońca

W dniach 22-24 września br. odbędzie się w Łebie organizowana przez Słowiński Park Narodowy Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Ochrona ekosystemów wodnych a ich udostępnianie”.
Patronat honorowy nad Wydarzeniem objęła Minister Klimatu i Środowiska Pani Anna Moskwa, patronat medialny - Telewizja Polska S.A. w Gdańsku, Radio Gdańsk i Głos Pomorza.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..