Aktualności

XLIII Ogólnopolski Zlot Szlakami Słowińskiego Parku Narodowego13.06.2018

XLIII Ogólnopolski Zlot Szlakami Słowińskiego Parku Narodowego

W dniach 08-10.06.2018 r. po raz 43. odbył się Ogólnopolski Zlot Szlakami Słowińskiego Parku Narodowego organizowany przez Regionalny Oddział PTTK w Słupsku. Zwieńczeniem Zlotu był drużynowy konkurs wiedzy o Słowińskim Parku Narodowym o puchar Dyrektora Parku.


Więcej
Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej01.06.2018

tn

W dniu 25 maja 2018r. podczas XXXV Lęborskich Dni Techniki rozstrzygnął się konkurs Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej za ubiegły rok. Certyfikat Promocji Ziemi Lęborskiej przyznawany był w następujących kategoriach: Osobowość, Przedsiębiorstwo, Propagatorzy Kultury, Wydarzenie.


Więcej
Ostoja Słowińska przyrodniczą perłą Europy21.05.2018

Ostoja Słowińska przyrodniczą perłą Europy

Rocznica utworzenia najstarszego parku narodowego w Europie (w Szwecji) została przyjęta jako data obchodów Europejskiego Dnia Parków Narodowych. Z tej okazji pod koniec maja organizowane są w parkach narodowych różne uroczystości, akcje plenerowe i festyny.


Więcej
Nowe godziny otwarcia Muzeum SPN w Smołdzinie30.04.2018

tnmuzeum

Od 28 kwietnia Muzeum SPN w Smołdzinie będzie dłużej otwarte dla zwiedzających. Ekspozycja czynna jest codziennie w godzinach 9.00-17.00. Zapraszamy również 1 i 3 maja.


Więcej
Słowiński Park Narodowy – kraina wody, wiatru i piasku oczami dziecka – latarnia morska w Czołpinie11.04.2018

tn

Słowiński Park Narodowy zaprasza na wystawę prac plastycznych uczestników konkursu „Słowiński Park Narodowy – kraina wody, wiatru i piasku oczami dziecka – latarnia morska w Czołpinie” organizowanego w ramach obchodów Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..