Aktualności

covid
Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu”30.09.2020

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Naturalne zasoby obszarów granicznych w warunkach zmieniającego się klimatu”, organizowana przez Akademię Pomorską w Słupsku i współorganizowana przez Słowiński Park Narodowy oraz Czernichowski Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny odbyła się w dniach 24-25 września 2020 roku w Słupsku, w formie on-line.


Więcej
Wizyta czeskiego Komitetu Mokradłowego w Słowińskim Parku Narodowym30.09.2020

Wizyta czeskiego Komitetu Mokradłowego w Słowińskim Parku Narodowym

Komitet Mokradłowy jest grupą doradczą, złożoną z ekspertów zajmujących się badaniem, ochroną i administrowaniem obszarami wodno-błotnymi na poziomie krajowym, regionalnym i lokalnym mokradłami. Komitet Mokradłowy powstaje na podstawie Konwencji o obszarach wodno-błotnych mających znaczenie międzynarodowe, zwłaszcza jako środowisko życiowe ptactwa wodnego (zwanej Konwencją Ramsarską).


Więcej
Dycha po piachu03.09.2020

tn

W tym roku wyjątkowo, bo w ostatnią sobotę sierpnia, ale niezmiennie ku uciesze fanów Słowińskiego Parku Narodowego i biegów terenowych, odbyła się VII edycja „Dychy po piachu”. Impreza o charakterze rekreacyjno - edukacyjnym przyciągnęła pomimo porannej, lekko niesprzyjającej aury pogodowej - 76 uczestników.


Więcej
Komunikat dla osób zwiedzających SPN w dniu 04.09.2020r01.09.2020

Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie informuje, że w dniu 04.09.2020r. (piątek) ekspozycja z przyczyn technicznych nie będzie udostępniona do zwiedzania. Przepraszamy za utrudnienia. Zapraszamy ponownie już w sobotę.  

Dzień wolny od pracy13.08.2020

Informujemy że dnia 14.08.2020r. Dyrekcja i biura Słowińskiego Parku Narodowego są nieczynne    (za święto przypadające 15.08.2020r.). Jednocześnie informujemy, iż wszystkie szlaki oraz obiekty ( muzeum, latarnia, wieża Rowokół) są czynne dla zwiedzających.

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..