Aktualności

Jubileusz Gminy Smołdzino28.08.2023

Biały baner z napisaem "Gmina Smołdzino" i logotypem gminy, którym jest bielik na tle zielonego wzgórza, z żółtym paskiem i niebieskim tłem.

W dniu 19 sierpnia 2023 roku (sobota) w Parku Wiejskim w Smołdzinie Gmina Smołdzino obchodziła swoje 50. Urodziny. Była to okazja do różnych podsumowań, gratulacji i podziękowań. Słowiński Park Narodowy również dołączył do nich..


Więcej
Spacer ornitologiczny23.08.2023

Plakat z informacją o spacerze ornitologicznym w dniu 24 sierpnia od godziny 9. Spacer rozpocznie pracownik Parku pod od Muzeum w Czołpinie.

W dniu 24 sierpnia br. (czwartek) zapraszamy na Spacer Ornitologiczny z pracownikiem Parku. Miejsce spotkania to brama wejściowa przed posesją Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie. Trasa spaceru będzie przebiegać od Muzeum w stronę parkingu nad jeziorem Dołgie Wielkie i z powrotem, długość około 5 km. Czas przejścia to ok. 2 godz.


Więcej
X Rodzinny Piknik Ekologiczny23.08.2023

Brukowana droga tak zwane kocie łby, a wokół budynki z czerwonej cegły, kryte dachówką, także czerwoną.

Podczas X Rodzinnego Pikniku Ekologicznego przy Muzeum SPN w Czołpinie prawie jak zawsze świeciło słońce. W sobotę 12 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 miały miejsce gry, zabawy, warsztaty, różne aktywności, nie tylko przy stanowiskach Parku, ale przede wszystkim przy stanowiskach naszych Współorganizatorów, którymi byli: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”, Nadleśnictwo Ustka, Nadleśnictwo Lębork...


Więcej
X Rodzinny Piknik Ekologiczny11.08.2023

Plakat tytułowy do artykułu

W sobotę 12 sierpnia 2023 r. w godz. 10:00-14:00 przy Muzeum SPN w Czołpinie odbędzie się X Rodzinny Piknik Ekologiczny, którego organizatorem jest Słowiński Park Narodowy, a współorganizatorami – Gośćmi: Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach, Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”, Nadleśnictwo Ustka, Nadleśnictwo Lębork i WWF, a także PGK Słupsk.


Więcej
Komunikat dla zwiedzających26.07.2023

Link do artykułu

Informujemy, że w dniu 28 lipca br. Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie będzie czynne od godz. 12.00 z powodu przerwy w dostarczeniu energii elektrycznej. Bilety wstępu do obiektu będą sprzedawane w godzinach 12:00-16:00.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..