Aktualności

Wyniki konkursu Dzień Ziemi 202213.05.2022

Barwna praca plastyczna wykonana kredkami przedstawiająca uśmiechniętą kulę ziemską. Obok życzenia: Kochana Ziemio, życzę Ci aby ludzie o Ciebie dbali. Segregowali śmieci, oszczędzali wodę, budowali wiatraki, elektrownie wodne, nie śmiecili, jeździli rowerami i elektrycznymi pojazdami. Podpisane: Twój Błażej

W tegorocznym XXVII Konkursie plastyczno-literackim „Dzień Ziemi w SPN” wzięło udział 99 prac uczniów ze szkół


Więcej
Ostoja - wydarzenie edukacyjne13.05.2022

Widok zza ogrodzenia na piętrową ceglaną budowlę. Na ścianie szczytowej pokrytej czarnym łupkiem widoczna nowoczesna, przeszklona winda zewnętrzna.

Miło nam zakomunikować o nadchodzącym wydarzeniu edukacyjnym „Ostoja Słowińska - przyrodniczą perłą Europy”. Rok rocznie 24 maja obchodzimy na świecie Dzień Parków Narodowych, dlatego przygotowaliśmy moc atrakcji dla młodszych i starszych uczestników w postaci różnorodnych konkurencji. Z tej okazji zapraszamy do Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.


Więcej
Informacja opłatach za wstęp do Słowińskiego Parku Narodowego.04.05.2022

Od 4 maja  2022 roku prowadzona jest sprzedaż biletów:
•   Online na stornie internetowej www.biletpark.pl
•   Stacjonarnie w punktach kasowych i mobilnie na szlakach SPN.


Więcej
Informacja o sposobie pobierania opłat za wstęp do Słowińskiego Parku Narodowego podczas Majówki.29.04.2022

Od 1 maja  2022 roku obowiązują opłaty za wstęp do Parku. Do czasu otwarcia stacjonarnie punktów kasowych , w okresie od 1 do 3 maja 2022 r. bielty wstępu do Parku należy kupić w następujący sposób:


Więcej
Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym 15.03.2022

Plakat reklamujacy wydarzenie;Wśród gęstych gałęzi drzewa siedzi sowa. Całość plakatu utrzymana jest w ciemnych barwach. Na dole napis: "Noc sów 18-22 marca 2022"

Zapraszamy na Noc Sów w Słowińskim Parku Narodowym! Tegoroczna edycja tej niezwykłej nocy będzie mieć miejsce 25 marca (piątek) 2022r. w Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Czołpinie.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..