Aktualności

Zajęcia w Uniwersytecie Trzeciego Wieku20.11.2017

Zajęcia w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

W ramach stałej współpracy z Gminnym Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Redzikowie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w dniu 19.11.2017 w spotkaniu ze słuchaczami. Temat spotkania to światowe rezerwaty biosfery, ze szczególnym uwzględnieniem Słowińskiego Rezerwatu Biosfery i jego roli jaką ma spełniać na rzecz społeczności lokalnej


Więcej
Przeciwdziałanie zagrożeniom epizootycznym16.11.2017

Z uwagi na zainteresowanie redukcją dzika w Słowińskim Parku Narodowym informujemy, że w chwili obecnej nie prowadzi się w Słowińskim Parku Narodowym odstrzału  redukcyjnego osobników z gatunku  dzik (Sus  scrofa)  w celu  minimalizacji zagrożenia epizootycznego. Jednocześnie informujemy że na terenie parku nie są również prowadzone redukcje zwierząt innych gatunków.

Woliński Park Narodowy16.10.2017

Woliński Park Narodowy

Słowiński Park Narodowy serdecznie zaprasza na wystawę malarską pt.: „Ptaki Wolińskiego Parku Narodowego”. Jest ona udostępniona zwiedzającym do 15 grudnia 2017 r. w Muzeum Przyrodniczym w Smołdzinie. Ekspozycja została zorganizowana we współpracy z Wolińskim Parkiem Narodowym, z którego zbiorów pochodzą prezentowane prace.


Więcej
Zaproszenie do udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym „Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego”13.10.2017

Zaproszenie do udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym „Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego”Słowiński Park Narodowy ogłasza konkurs plastyczno-fotograficzny „Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego”. Celem Konkursu jest zaprezentowanie gatunków wędrownych ptaków wodno-błotnych, które można zaobserwować podczas przelotów na terenie Pobrzeża Słowińskiego.


Więcej
Europejskie Dni Ptaków 201720.09.2017

 Europejskie Dni Ptaków  2017

Słowiński Park Narodowy zaprasza na udział w zajęciach pt. „Europejskie Dni Ptaków” w dniu 30.09.2017 (sobota), które odbędą się w godzinach od 8:00 do 12:00. Do udziału w zajęciach zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką przyrodniczą, a zwłaszcza ornitologią. Zajęcia odbędą się w Muzeum Przyrodniczym SPN w Smołdzinie oraz na terenie O.O. Smołdzino.


Więcej

Komunikaty

Korzystamy z cookies i local storage. Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu Więcej szczegółów w zakładce "Polityka cookie"..